Return to Scale View
Logo

About News
Create With Us
About News Create With Us

Share This Page

Whatsapp

Whatsapp

Facebook

Facebook

Twitter

Twitter

Reddit

Reddit

Email

Email

Return to Scale View

How big is ?

is 10 trillion kilometres

Newsletter! 🚀

Be the first to get exclusive offers and the latest news

Subscribe Now
Smaller By Category
Галактична туманність Гомункулус
У середині туманності Гомункулус знаходиться зірка. Ця зірка, а саме Ета Кіля, у 1841 році мала величину -0.8 (друга найяскравіша зірка у небі). Тепер це дуже тьмяна зірка з величиною шість.
Туманність Пісковий Годинник
Туманність Пісковий Годинник насправді схожа на пісковий годинник. Як ви можете побачити, на ній є дві пелюстки. Верхня пелюстка спрямована до нас, а нижня – в протилежну сторону.
Мерехтлива Туманність
Мерехтлива туманність – це планетарна туманність, яка насправді не мерехтить. Вона просто візуально з’являється і знову зникає із зони огляду. На протилежних сторонах туманності знаходяться два регіони швидкої низько-іонізуючої емісії червоного кольору.
Larger By Category
Туманність Ескімос
Туманність Ескімос була відкрита у 1787 році і є результатом вибуху Сонце-подібної зірки. Вона виглядає приблизно як голова у капорі парки. Інше ім’я – Туманність Голова Клоуна.
Хмара Оорта
Хмара Оорта – найбільш віддалена від центра частина сонячної системи. Водяний лід, аміаковий лід, метановий лід та комети вільно снують по цій області. Кордоном хмари Оорти є також гравітаційна межа Сонця.
Туманність Бумеранг
Туманність Бумеранг дуже холодна, температура там досягає лише одного градуси вище абсолютного нуля (-272° C)! Це холодніше, ніж фонова радіація. Ви знали про те, що Туманність Бумеранг є найхолоднішим об’єктом у всесвіті з тих, що були відкриті?
Logo

Scale Of Universe

Contact Discord

Stay up to date

Subscribe

© 2023 Scale of Universe. All rights reserved.